Dominik Kadlubiak - the Fashion Spot
 
How to Join
16-05-2015
  1
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646
Dominik Kadlubiak


Height 190
Bust 98
Waist 85
Hips 96
Shoes 45
Hair Brown
Eyes Brown
Agencies:
Exit Model Management
NEXT London
Elite Stockholm
Agents Prague

source: Exit Management


Last edited by simon; 16-05-2015 at 12:39 PM.
  Reply With Quote
16-05-2015
  2
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646


same source

Exit polaroidmdcnext london


Last edited by simon; 16-05-2015 at 12:46 PM.
  Reply With Quote
16-05-2015
  3
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646
Milan Fashion Week: Versace F/W 2015-2016nowfashion

  Reply With Quote
04-06-2015
  4
V.I.P.
 
marcBarna's Avatar
 
Join Date: Aug 2010
Location: Spain
Gender: homme
Posts: 28,807
Versace F/W 2015.16 Milan HQfashionising.com

__________________
Male Model Corp
  Reply With Quote
21-06-2015
  5
fashion insider
 
mikose's Avatar
 
Join Date: Aug 2013
Location: Việt Nam
Gender: homme
Posts: 2,482
Versace s/s 2016 Milan( excluisve)

fashionising

  Reply With Quote
20-07-2015
  6
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646
Craft Atlantic S/S 2016 NYnowfashion

  Reply With Quote
20-07-2015
  7
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646
Asaf Ganot S/S 2016 NYDavid Hart S/S 2016 NYBrejk Magazine, July 2015facebook/ Exit Model Management

  Reply With Quote
20-07-2015
  8
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646

instagram/ dominikkadlubiak

  Reply With Quote
20-07-2015
  9
tfs star
 
simon's Avatar
 
Join Date: Dec 2014
Gender: homme
Posts: 1,646
He's also with One Management in NY. His portfolio:onemanagement

  Reply With Quote
12-10-2015
  10
fashion insider
 
mikose's Avatar
 
Join Date: Aug 2013
Location: Việt Nam
Gender: homme
Posts: 2,482
ihned cover magazines
Quote:
Spisovatel Friedrich Torberg kdysi prohlásil, že "luxus je muž, jenž vypadá lépe než opičák". V tomto ohledu se z Česka pozvolna stává významný exportér luxusu. Nevěříte? S chutí by vám to dosvědčil každý z desítek kolemjdoucích, kteří 2. září udiveně nahlíželi skrze ztrouchnivělý laťkový plot do areálu historického tenisového klubu v Letenských sadech. Jejich zájem nevzbudil bílý sport, nýbrž skupina jedenácti aktuálně nejlepších česko-slovenských modelů, kteří se na kurtech nad levým břehem Vltavy sešli před objektivem magazínu proč ne?!.

Metrosexuála sice média před časem oficiálně pohřbila, to však ještě neznamená, že by o pánskou módu v 21. století už nebyl zájem. Právě naopak, prodává se víc než kdy jindy. A ruku v ruce s tímto trendem stoupá i poptávka po mužích, kteří dokážou nejnovější kolekce domů Versace, Gucci, Prada a spol. důstojně předvést. Poslední dobou jsou to častěji než kdy jindy mladíci z naší zářijové fashion story.

Třeba David Trulík. Jednadvacetiletý mladík z Povážské Bystrice, který před rokem poprvé vyrazil do Paříže a krátce nato podepsal exkluzivní smlouvu s gigantem Louis Vuitton. "Předtím jsem dva měsíce montoval skříně na zakázku, tohle mi přišlo lepší," říká David, za nímž by se v pražském Harley's baru nejspíš žádná z tamních blondýn neotočila. Před kamerou však jeho tvář prodělává metamorfózu, jež přihlížejícího alespoň na chvíli nechá věřit v zázraky. I to je jeden z důvodů, proč si ho tolik oblíbil návrhář pánské linie Louis Vuitton Kim Jones.

Kluci jsou trendy

"Mužský modeling v oblasti Česko-Slovenska právě zažívá boom," říká Tereza Kuklíková, jež má v agentuře Czechoslovak Models, jedné z nejvýznamnějších českých modelingových agentur, na starosti mužskou divizi. Podle ní je prý docela možné, že se Evy Herzigové, Daniely Peštové a Terezy Maxové nového tisíciletí již brzy budou jmenovat Josef, Miroslav nebo právě David.

Podobného názoru je i Saša Jány, ředitel konkurenční agentury Elite Model Management. Proto se před rokem na Pražském hradě v rámci domácího finále Elite Model Look, soutěže, které za svou kariéru vděčí jména jako Cindy Crawfordová, Gisele Bündchenová či Petra Němcová, publiku poprvé ukázali také muži.

"V ten den se mi život obrátil naruby," konstatuje dnes Josef Utěkal (21), jenž si loni ze Španělského sálu Pražského hradu odnesl prvenství a o pár týdnů později z celosvětového finále v čínském Šen-čenu bronz. Přitom chtěl tento rodák z Prusinovic u Kroměříže původně studovat informatiku. Plány mu změnil skaut výše zmíněné agentury, který zahlédl Josefovu fotku z maturitního tabla na Facebooku. "Oslovil mě a přítelkyně mě následně přesvědčila, abych to vyzkoušel," vzpomíná Josef na okamžik, kdy se rozhodl vyměnit studium za vysokou krejčovinu. Dvanáct měsíců poté jeho curriculum vitae připomíná spíš šatník Victorie Beckhamové než profesní životopis: Gucci, Fendi, Dries van Noten, Missoni, Kenzo atd.

"Co je a co není trendy, nám dříve říkaly módní ikony a šéfredaktoři známých magazínů. To internet změnil. Teď stačí, že máte dostatek kamarádů na Instagramu a zítra budete hvězdou Paříže," míní módní teoretička a šéfka newyorského Fashion Institute of Technology Valerie Steeleová. Jako příklad uvádí aktuálně jednu z nejžádanějších modelek světa, Britku Caru Delevingneovou. I její kariéra začala sbíráním followerů na Instagramu. Dnes jich má bezmála 20 milionů.
Followery pilně shromažďuje i Miroslav Čech. "Teď jich mám 40 tisíc," říká osmnáctiletý Slovák, který se - a měl s tím určitě co do činění jeho stokarátový úsměv a vizáž prvorepublikového gangstera - letos stal jednou z hlavních tváří kampaně módního domu Versace. Šlo o jeho úplně první "džob", a když přijel do New Yorku, tak prý ani pořádně nevěděl, kdo to ta Donatella Versace vlastně je. Dnes už to ví, a dokonce si s ní docela dobře rozumí. I tak by si teď chtěl dát, co se týká modelingu, alespoň na chvíli přestávku. Je v maturitním ročníku, a navíc focení v zahraničí stále ještě prokládá hokejovým tréninkem. Pokud mu to dovolí rozpočet.

Těžký život modela

Modeling je možná jediným segmentem na trhu práce, v jehož rámci jsou ženy oproti mužům ve výhodě. Cara Delevingneová vydělala v minulém roce podle některých odhadů bezmála 50 milionů dolarů. Honoráře "kluků" se pohybují spíše v řádech tisíců. "Ti nejlepší si měsíčně mohou přijít i na několik desítek tisíc dolarů. To, že by se někdo modelingem zabezpečil během několika málo let, je ovšem iluze," říká Saša Jány.

Podle Jányho je i tato profese spíš než o luxusním autu před vlastní vilou na Riviéře především o tvrdé práci. A dobrý vzhled už dnes zdaleka nestačí. Konkurence je obrovská. Na casting v Miláně přijde klidně i 400 hochů a na přehlídku se jich dostane pět. Klienti tak čím dál tím častěji vybírají především na základě komunikačních schopností, jazykové vybavenosti, samostatnosti a spolehlivosti.

"Se začínajícím modelem se to má tak trochu jako s mladým boxerem. Nejprve mu vybudujete sebevědomí a jméno v zápasech s lehčími soupeři, a až když víte, že je opravdu připravený, pošlete ho do ringu s pořádnou mlátičkou," říká Dominika Svetíková ze slovenské agentury Exit Model Management, z níž vzešel světoznámý model Filip Hrivňák, který byl v době našeho focení bohužel právě v zahraničí.

Jako agentka pánské divize to Dominika rozhodně nemá lehké. "Musím být jejich babysitter, vychovatel, policajt. Řeším s nimi školy, vztahy, snažím se být jejich kamarádkou," vysvětluje. Pořád je to prý však mnohem jednodušší než s dívkami. Ty si berou vše osobně, a navíc se u nich pořád musí řešit míry. Kluk, když je třeba, zhubne za několik málo dní. A ještě jednu výhodu mají Josef, Miroslav a David oproti svým kolegyním: nemusí nosit vysoké podpatky. Tedy alespoň většinou.
Quote:
MAKE-UP: Monika KAČEROVSKÁ / Giorgio Armani - VLASY: Nina KRAJČO / GHD - PRODUKCE: Irena TESARČÍKOVÁ a Symona PŮHONNÁ - ASISTENT STYLISTY: Jan SEMERÁD - ASISTENT FOTOGRAFA: Ota Slezák

Foto: Branislav ŠIMONČÍK
Styling: Jan KRÁLÍČEK (Elle)ihned.cz

  Reply With Quote
Reply
Previous Thread | Next Thread »

Tags
dominik, kadlubiak
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off

monitoring_string = "058526dd2635cb6818386bfd373b82a4"


 
All times are GMT -5. The time now is 03:24 AM.
Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
TheFashionSpot.com is a property of TotallyHer Media, LLC, an Evolve Media LLC company. ©2018 All rights reserved.