Magda Ziminska

Wish to see more of Her picks from Greece, Magda said me that She did good job there:clap: :buzz:
 
She is so adorable. :heart: She is exactly type of gilr Women will take good care of. She perfectly fits on their board.
 
More picks from Greace:wub:
magdaziminska42bu2.jpg

magdaziminska43rm9.jpg

magdaziminska40zs6.jpg

[my privat colection:D ]
 
Mgda looks more & more gorgeous! :buzz: thanks for the pics!!!
 
Or She is working with better and better photograpfers:D
MICHAEL MICHALSKY F/W 2007 (Germany)
michaelmichalskymodelbetj7.jpg
 
! :buzz: can't wait to see her in Paris, imo she's perfect for its shows!
 
She won't be on the fashion week:cry: But, who knows...maby if someone wants to see Her on show She will flew:wink:
 
Na okładce Voque
Trudy i uroki zawodu modelki poznała też już 17-letnia uczennica VILO w Białymstoku Magda Zimińska. Jej kariera rozpoczęła się zupełnie przypadkowo, 14 lutego br., kiedy to podczas zakupów robionych z mamą w "Centralu” została zauważona przez szefową agencji "Mango”. Już w maju dostała propozycję wyjazdu na pokaz "Orseya” w Berlinie, a wakacje spędziła pracując jako modelka we Francji i Grecji.
- Zrobiłam kilka fajnych rzeczy, m.in. sesję zdjęciową dla najbardziej renomowanego magazynu mody na świecie "Voque” - wspomina. - Poznałam też fajnych ludzi, m.in. modelkę z Wysp Owczych, z którą się zaprzyjaźniłam.
Magda jeszcze nie wie, co chce robić w swoim życiu. Nie ma wybranego kierunku studiów ani też planów na dalszą przyszłość. Na razie chce wykorzystać szansę, jaką dał jej los. Chce posmakować życia modelki, podróżować po świecie i cieszyć się życiem.
- Już jako kilkulatka bawiłam się z koleżankami na podwórku w pokazy mody, ale nigdy, nawet w najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie, że będę modelką stolicy świata mody - w Paryżu - wyjaśnia. - No ale przecież małe dziewczynki, które bawią się w księżniczki, też nie mają nadziei na to, że kiedyś będą dla kogoś prawdziwymi księżniczkami...
[wspolczesna.pl]
 
this one is just breathtaking. I need an avatar like this! :buzz: thank you!
 

Users who are viewing this thread

New Posts

Forum Statistics

Threads
212,037
Messages
15,170,394
Members
85,861
Latest member
modeket
Back
Top
monitoring_string = "058526dd2635cb6818386bfd373b82a4"
<-- Admiral -->